BOTOX

Wstrzyknięcie wyjątkowo małej dawki leku do wybranych mięśni twarzy likwiduje problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Jak działa BOTOX ?
BOTOX (R) blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do drobnych mięśni twarzy, związanych z liniami wyrazu twarzy. to zapobiega skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry. BOTOX (R) działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie, wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki.

Na czym polega leczenie?
BOTOX jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki, zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Bardzo małą ilość preparatu BOTOX rozpuszcza się w roztworze soli i bardzo precyzyjnie wstrzykuje w kilka miejsc na twarzy. Ból, związany ze wstrzyknięciem, jest minimalny. wielu pacjentów porównuje go do kilkusekundowego ugryzienia przez mrówkę. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego, a więc bezpośrednio po nim można podjąć zwykłą aktywność. Zabieg trwa około 15 minut, w zależności od liczby leczonych miejsc. BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 dniach.

Kiedy można używać preparatu BOTOX?
BOTOX jest głównie stosowany w usuwaniu:
-zmarszczek między brwiami -poziomych linii czołowych -kurzych łapek lub linii śmiechu między oczami -wygładzaniu linii szyi -w unoszeniu linii brwi, co nadaje im młodszy wygląd i łagodzi wyraz oczu. -Lekarze uzyskiwali dobre wyniki w wygładzaniu fałd na brodzie.


COSMELAN

FOTOODMŁADZANIE

KWAS MIGDAŁOWY

KWAS PIROGRONOWY

MIKRODERMABRAZJA

WYPEŁNIACZE

DEPILACJA LASEROWA

MASAŻ

ZABIEGI NA CIAŁO

MEZOTERAPIA KWASEM HIALURONOWYM 1% i 3,5%

EPIDERMA MED-PLANING

KAPSUŁA DERMALIFE SPA OCEANA

FALE RADIOWE


projekt i wykonanie strony: Elfin Design