COSMELAN

FOTOODMŁADZANIE

KWAS MIGDAŁOWY

KWAS PIROGRONOWY

MIKRODERMABRAZJA

WYPEŁNIACZE

DEPILACJA LASEROWA

MASAŻ

ZABIEGI NA CIAŁO

MEZOTERAPIA KWASEM HIALURONOWYM 1% i 3,5%

Epiderma Med-Planing, NOWOśĆ!!!

Zabieg jest popularny w USA i żartobliwie nazywany „wymianą nawierzchni"

U NAS W PROMOCYJNEJ CENIE
135 ZŁ ZAMIAST 280ZŁ

Jest ręczną, nieinwazyjną procedurą usuwania górnych warstw martwych komórek naskórka. Do tej metody dermabrazji używa się specjalnego ostrza skalpela chirurgicznego.

Epiderma Med Planing może być wykonywany na twarzy lub w dowolnym miejscu na ciele. Jest to doskonała alternatywa do tradycyjnej mikrodermabrazji diamentowej i korundowej a także peelingów chemicznych, nie wywołuje żadnych podrażnień, doskonały dla cer naczyniowych i wrażliwych.

Zabieg poprawia wygląd skóry, redukuje blizny potrądzikowe i wygładza zmarszczki mimicznych na górnych warstwach twarzy. Jest to również doskonały sposób na leczenie melasy (przebarwienia).

Epiderma Med Planing jest alternatywą dla woskowania i depilacji niechcianych włosów na twarzy, w tym tzw. meszek , które są trudne do leczenia terapią światłem i laserami.

Zarost nie odrasta ciemniejszy i grubszy, ale wzrasta powoli i staje się rzadszy po każdym zabiegu. Kuracja Epiderma Med Planing jest obecnie najskuteczniejszą odpowiedzią na problemy natury estetycznej skóry w kosmetologii.

Spektakularne, natychmiastowe oraz długotrwałe efekty przynosi połączenie dermaplaning z mezoterapią igłową (wprowadzanie w głąb skóry składników aktywnych niezbędnych w terapii danego problemu estetycznego) lub nałożeniem kwasu o różnych stężeniach.

Zabieg epiderma planing trwa 60 minut i zakończony jest najczęściej maską (o doborze maski decyduje kosmetolog). W trakcie zabiegu odczuwa się bardzo delikatne skrobanie skóry ostrzem skalpela. Natychmiast po zakończeniu zabiegu Twoja skóra będzie miękka i gładka, a wygląd promienny(na gładkiej skórze pozbawionej owłosienia, z wyrównaną powierzchnią naskórka inaczej odbija się światło tworząc efekt doskonałości).

Epiderma planing często stosowany jest jako terapia (kilka zabiegów w określonym czasie)aby zredukować problemy i niedoskonałości skóry do minimum.

W Połączeni u z kwasem: (migdałowy, acne, age spot przebarwienia) 165zł
W połączeniu z mezoterapią nano złotem lub nano srebrem 250 zł

PRZECIWWSKAZANIA:

trądzik krostowaty różowaty
wykwity ropne
uszkodzenia skóry, przerwania ciągłości skóry, rany, owrzodzenia
zakażenia skóry wirusowe(np. opryszczka), zakażenia bakteryjne
nowotwory skóry, liczne znamiona
ostatnio przebyte operacje plastyczne, zabiegi chirurgiczne w okolicy twarzy

PRZED I PO ZABIEGU:
na około 5-7 dni przed zabiegiem nie stosuj woskowania, kremów do depilacji, peelingów.
nie opalaj sie przez co najmniej 10-15 dni po zabiegu(skóra po zabiegu jest delikatna)
obszar skóry, który był poddany zabiegowi może swędzieć, skóra może sie łuszczyć po 2-3 dniach (jest to normalna reakcja), nie drap skóry i nie zdzieraj łuszczącego się naskórka.
po zabiegu może wystąpić uczucie mrowienia, pieczenia, zaczerwienienia, i nadwrażliwość skóry.

NIE OMIŃ TEJ FANTASTYCZNEJ OFERTY!!!
ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ SOBIE TERMIN
TEL.12-647-28-71
TEL.512-104-486KAPSUŁA DERMALIFE SPA OCEANA

FALE RADIOWE

projekt i wykonanie strony: Elfin Design