BOTOX

COSMELAN

COSMELAN jest preparatem nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask.
Program terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry.

Jak działa COSMELAN ?
Mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny.

Właściwości
-jest to najskuteczniejsza kuracja wybielająca w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku.
Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.
Nie posiada substancji o działaniu keratolicznym.
Bardzo skuteczny w terapii przebarwień hormonalnych, zwłaszcza typu melasma, chloasma.
Bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe i przebarwienia posłoneczne.
Bezpieczny.
Może być wykonywany o każdej porze roku.
Odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry.
Reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory.
Stymuluje odnowę kolagenu.

Rezultaty
Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V) plamy znikają po 8 do 10 dniach. Osoby o jasnej karnacji (fototyp I i II) i fototyp III - blondyni i szatyni o jasnych oczach zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

Stopień znikania plam
W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95% !

Zasady kuracji
Podczas pierwszej wizyty lekarz zapoznaje pacjenta o zasadach działania i etapach zabiegu. Po zabiegu następuje kontynuacja terapii w warunkach domowych. Terapia nie może zostać przerwana pod żadnym pozorem w założonym czasie! Jeśli leczenie preparatem COSMELAN zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte. Zalecane są wizyty kontrolne 8, 15, 30 dni po zabiegu.

Przebieg zabiegu
Po zmyciu makijażu, lekarz stosuje płyn odtłuszczający, o działaniu oczyszczającym i odtłuszczającym, usuwa martwe komórki z powierzchni skóry, zwiększa penetrację aktywnego preparatu Cosmelan 1. Kolejnym etapem jest nałożenie preparatu Cosmelan 2. Jest to maska koloru musztardowego i stanowi podstawę kuracji. Jego głównym celem jest eliminacja plam. Pacjent z musztardową maską na twarzy udaje się do domu. Maskę zmywa się po czasie określonym przez lekarza zależnym od fototypu ( 5-8 godzin). Zaleca się wykonać zabieg po południu lub w dzień wolny od pracy innych obowiązków.

Kuracja domowa
Cosmelan 2 Krem. Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu. Preparat wspomaga usunięcie przebarwień, posiada właściwości regulując wydzielanie łoju, zamyka pory, zapobiega hiperpigmentacji. Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny. Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej. Musi być stosowany wg wskazań lekarza. Hydra-Vital Factor K krem intensywnie odżywia i nawilża skórę po zabiegu. Stanowi uzupełnienie kuracji, utrzymuje skórę gładkości i elastyczności.

Skóra po zabiegu
W trakcie 2 pierwszych dni po zabiegu i w przypadku cer bardzo wrażliwych, skóra może być bardzo zaczerwieniona. Jest to reakcja jak najbardziej normalna. Może być również obserwowane uczucie napięcia i pieczenia. Aby obniżyć uczucie dyskomfortu na skórze można zwiększyć częstotliwość aplikacji kremu Hydravital Factor K. Pacjent powinien stosować krem z wysokim filtrem słonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.


FOTOODMŁADZANIE

KWAS MIGDAŁOWY

KWAS PIROGRONOWY

MIKRODERMABRAZJA

WYPEŁNIACZE

DEPILACJA LASEROWA

MASAŻ

ZABIEGI NA CIAŁO

MEZOTERAPIA KWASEM HIALURONOWYM 1% i 3,5%

EPIDERMA MED-PLANING

KAPSUŁA DERMALIFE SPA OCEANA

FALE RADIOWE


projekt i wykonanie strony: Elfin Design